015 | Pradlena u potoka
Emler František
1912 - 1992
- sale price: 21 000 CZK
- Sale Exhibition February 2015
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
51 x 64 cm; olej; lepenka; nedatováno; signováno vpravo dole F. Emler.